banner339
banner313

Tablet sektörüne taze kan! realme Pad

Realme yeni sektörlere giriş yapıyor. Sırada ise tablet sektörü var. Karşınızda realme Pad

Tablet sektörüne taze kan! realme Pad
banner401
banner408


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Çinli teknoloji markası realme şu anda en hızlı büyüyen akıllı telefon markası. Telefon işine sırtını dönen şirket, her üç ayda bir hızla yeni ürün kategorilerine giriyor.

Koronavirüs pandemisinin ortaya çıkmasından bu yana, tablet pazarında bir artış oldu. Şimdiye kadar, tablet pazarı o kadar çekici değildi, popüler üreticiler bile geri çekiliyordu. Ancak, Apple, Samsung ve Huawei gibi şirketler sektörden çekilmedi. Artık büyük ekran cihazlarına olan talebin artmasıyla birlikte birçok şirket sektöre geri dönüyor. Kısa süre önce, Huawei iki tablet yayınladı ve geliştirilmekte olan çok daha fazlası var. Xiaomi henüz piyasaya çıkmamış bir tablet üzerinde çalışıyor. Son rapora göre Realme ilk tabletini de çıkaracak ve adını Realme Pad olarak koyacak.Firmanın yöneticilerinden birinin yeni tweetine göre realme yakında bir tablet piyasaya sürebilir. Geçen ay realme, dizüstü bilgisayar tercihleri ​​için bir anket göndermişti. Anket, markanın ilk dizüstü bilgisayarının 2021'in 3. çeyreğinde piyasaya sürülebileceğini ima etti. Bugünün erken saatlerinde, şirketin Hintli/Avrupalı ​​CEO'su resmi olarak bir dizüstü bilgisayardan söz etti.

Aynı zamanda, realme Hindistan ve Avrupa'nın CMO'su da bir tabletin piyasaya sürüleceğini ima etti. Yönetici, son tweetlerinden birinde takipçilerine 'realme Pad' isminin kulağa hoş gelip gelmediğini sordu. 

Ne yazık ki, yakında çıkacak olan realme tableti, ilk defa duyduğumuz için hala gizemli bir ürün. Hepsinden önemlisi, realme'nin kardeş markalarının hiçbiri (OPPO, OnePlus) tablet satmıyor. Bu nedenle cihazın olası özelliklerini tahmin etmek zor.

Nasıl görüneceğinden ve hangi yazılımı çalıştıracağından henüz kimsenin haberi yok. Cihaz muhtemelen Android çalıştıracak, ancak realme ürünü Chrome OS ile birlikte gönderirse harika olur.
banner218