banner158

Personele hizmetiçi eğitim

Kuşadası Belediyesi’nde çalışan personele yönelik belediyeler kanunu ve değişen mevzuatlarla ilgili hizmet içi eğitim semineri düzenlendi.

Personele hizmetiçi eğitim
banner192

Kuşadası Belediyesi"nde çalışan personele yönelik belediyeler kanunu ve değişen mevzuatlarla ilgili hizmet içi eğitim semineri düzenlendi.
Belediye Encümen Salonu"nda gerçekleşen seminere konuşmacı olarak Kıyı Ege Belediyeler Birliği danışmanı Sedat Turan katıldı. Kuşadası Belediye Başkanı M.Esat Altungün ve Başkan yardımcısı Mehmet Bademci"nin de izlediği seminerde belediyeler kanunu, sık sık değişen mevzuatlar, yönetim, ihale, imar, işyeri açma, ruhsat verilme konularında eğitim verildi.
Kıyı Ege Belediyeler Birliği Danışmanı Sedat Turan, belediyeler kanunu ile ilgili günden güne değişen mevzuatlar ve anlayışlar karşısında sürekli takip gerektirdiğini ve konusunda uzman kişiler tarafından hizmet içi eğitimin sunulmasının çok yararlı olduğunu söyledi. Son yıllarda yerel yönetim anlamında yeni uygulamalara gidilmekte olduğuna dikkati çeken Turan, bunun faydalarının da gerçekleştirilen işlerle gözlemlendiğini kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2010, 09:28
banner184