banner274

Lider öğrencilerine tatil

Aydın’da kurulduğu günden bu yana binlerce kişiyi hem diploma hem de meslek sahibi yapan Lider Dershaneleri, aynı zamanda öğrencilerini kaynaştırıyor. Dershane öğrencileri, düzenlenen değişik aktivitelerle adeta moral depoluyor.

Lider öğrencilerine tatil
banner296

Dershane olarak eğitimin yanında sosyal faaliyetlere de büyük önem verdiklerini belirten Lider Dershaneleri Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) Koordinatörü Mustafa Gümüş, dershane olarak farklı bir eğitim modeli uyguladıklarını belirtti. Kurum olarak öğretmeninden öğrencisine, hizmetlisinden idarecisine kadar herkesin önce moral ve motivasyon seviyesini yükseltmeyi hedeflediklerini kaydeden Gümüş, “Lider Dershaneleri olarak ciddi başarılara imza atıyoruz. Öğrencilerimizin büyük çoğunluğu hedefine ulaşıyor. Bunu da çok çalışmanın yanında planlı ve yüksek motivasyonla başarıyoruz. Ramazan ayı öncesi Aydın ve Nazilli Şubesindeki öğrencilerimize yönelik Didim Koyları"a yat gezisi düzenledik. Oldukça güzel geçen gezimizde öğrencilerimiz adeta moral depoladılar” dedi.
Sosyal etkinlikten oldukça memnun kalan Lider Dershanesi öğrencileri, aktivitenin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ettiler.

Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2010, 12:30
banner218
google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k