banner339
banner274

GAİN ücretli abonelik sistemine geçiyor! İşte fiyatı!

Netflix ve Exxen'in rakibi olan GAİN, ücretli abonelik sistemine geçeceğini açıkladı. Peki, GAİN fiyat konusunda kullanıcıları üzecek mi?

GAİN ücretli abonelik sistemine geçiyor! İşte fiyatı!
banner328


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Türkiye'nin yeni içerik platformu GAİN ücretli abonelik sistemine geçiş yapacağını açıkladı. Netflix ve Exxen'in rakibi olan GAİN, Premium olarak hizmet verecek. Aylık 21.90 TL ücret talep edecek olan uygulama, sahip olduğu kaliteli içerikler ile rakiplerinin bir tık önünde yer alıyor diyebiliriz. 

GAİN Premium'u GAİN'in internet sitesi üzerinden veya uygulama üzerinden başlatabiliyorsunuz. Ancak iOS ve Android'de uygulama içi satın alma seçeneklerinden Apple ve Google Play aldığı için bu ücret 23,99 TL'ye çıkıyor. Yani siteden üyelik başlatmak daha mantıklı gibi görünüyor.

Exxen göre ortalama Netflix'e göre ise oldukça iyi fiyat talep eden GAİN'de yok yok diyebiliriz. Eğer şu sıralar yeni ve sanatsal bir şeyler izlemek istiyorsanız GAİN'e bir şans vermelisiniz.

GAİN Premium hizmetini başlatanlar; Corporate, David Bowie Last Five Years, Metot, Senkron, Years & Years ve Zoey’s Extraordinary Playlist içeriklerine erişebilecek.GAİN'de; Ahmet Mümtaz Taylan, Berk Keklik, Can Bonomo, Engin Günaydın, Devin Özgür Çınar, Gaye Su Akyol, İlber Ortaylı, , Mirgün Cabas, Özcan Deniz, Serkan Keskin, Vedat Milor, Dolunay Soysert, MFÖ, Harun Tekin, Melikşah Altuntaş ve Bartu Küçükçağlayan ve Muhammet Uzuner gibi önemli isimlerin içeriklerinin yer aldığını belirtelim.
banner218

banner344

banner343

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k