banner339
banner274

D-Marin Didim Marina'ya 57 yolcu giriş yaptı

D-Marin Didim Marina yolcu gemilerini ağırlamaya başladı.

banner362
D-Marin Didim Marina'ya 57 yolcu giriş yaptı
banner353

Malta Bandıralı Sea Cloud isimli gemi, hafta sonunda 57 yolcu ve 59 mürettebatıyla D-Marin Didim Marina yolcu iskelesine yanaştı.
Yaz sezonun açılmasıyla birlikte hareketlenen sahil beldeleri, yolcu gemileriyle gelen turistleri ağırlamaya başladı. Didim’e gelen 83 metre uzunluğundaki Malta Bandıralı Sea Cloud adlı gemi 57 yolcu ve 59 mürettebatıyla D-Marin Didim Marina’ya demir attı. 57 yolcusu ve 59 mürettebatıyla D-Marin Didim Yat Limanına giriş yapan yolcu gemisini karşılayan D-Marin Didim Yat Limanı Müdürü Can Polat, Malta bandıralı geminin ilk defa Didim’e yolcu getirdiğini belirterek, daha öncede turist taşıyan gemilerin D-Marin Didim’e yanaştığını dile getirdi. Didim’e turist getiren gemileri ağırlamaktan son derece mutlu olduklarını kaydeden Polat, Didim’in gelişimine katkı sağlayacak her türlü çalışmanın içerisinde olmaktan onur duyduklarını kaydetti.
Gemiden inen turistlerin bir bölümü Didim şehir merkezinde alış veriş yaparken, bir bölümü de tarihi Apollon tapınağını gezdiler. Malta bandralı yolcu gemisi gece geç saatlerde Didim’den ayrıldı. 

 

aydinpost-twitter.png aydinpost-facebook.png

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2012, 14:08
banner218

banner344

banner343

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k