banner339
banner274

Ronaldo: Figo'nunki Gibi Karım Olsa Daha Çok Evde Dururdum

Ronaldo, "Perez bana 'Daha çok evde oturman gerek' dedi. Ben de ona 'Figo'nun birlikte olduğu kadın gibi biriyle olsam, ben de daha çok evde dururdum.' yanıtını verdim." ifadelerini kullandı.

Ronaldo: Figo'nunki Gibi Karım Olsa Daha Çok Evde Dururdum
banner401
banner427

Real Madrid'in eski futbolcusu Brezilyalı Ronaldo, katıldığı programda Real Madrid'in başkanı Florentino Perez ile gerçekleşen ilginç bir diyaloğu anlattı.

Real Madrid'in ve Brezilya Milli Takımı'nın efsane futbolcusu Ronaldo, İspanya'da televizyon programına katıldı.

"FIGO'NUN GİBİ KARIM OLSA DAHA ÇOK EVDE DURURDUM"

Ronaldo, futbolculuk döneminde Real Madrid başkanı Florentino Perez ile arasında geçen ilginç diyaloğu anlattı.
Real Madrid'te oynadığı dönemde Florentino Perez'in kendisine, biraz daha evde oturmasını söylemesi ve Figo'yu örnek göstermesi üzerine; "Ben de Figo'nun birlikte olduğu gibi kadın gibi biriyle olsam, ben de daha çok evde dururdum" şeklinde yanıt verdiğini açıkladı.

Ronaldo'nun bahsettiği İsveçli model Helen Svedin ile Figo'nun evlilikleri halen sürüyor ve 3 çocukları bulunuyor.

"EN İYİSİ CRISTIANO RONALDO"

Dünyanın en iyisinin Cristiano Ronaldo olduğunu dile getiren Ronaldo, "Messi, Cristiano Ronaldo ve Neymar isimleri fenomen. Bunların arasına Luis Suarez'i de koyabiliriz ancak en iyisi Cristiano. Çünkü Real Madrid'te oynuyor" şeklinde konuştu.

Real Madrid'te 2002-2007 yılları arasında forma giyen Ronaldo, Luis Figo'nun 2005 yılında Inter'e transfer olmasına dek Madrid ekibinde birlikte forma giydiler.

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2016, 09:43
banner218