banner339
banner274

Fatih Terim'den Şenol Güneş isyanı

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, A Milli Takım'da teknik direktör Şenol Güneş'e yapılan eleştirilere, 'Bu ülkeye herkesten fazla hizmet etti, ayıp ediyorsunuz' diyerek tepki gösterdi.

Fatih Terim'den Şenol Güneş isyanı
banner401
banner427


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Trabzonspor ile deplasmanda 2-2 berabere kalan Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim, mücadelenin ardından A Milli Takım'la ilgili soruya cevap verdi.

Şenol Güneş'e yapılan eleştirilere tepki gösteren Terim, şu ifadeleri kullandı;

"Şenol Güneş bu ülkeye hizmet etti. Herkesten fazla üstelik. Yanlış yaptı, doğru yaptı, eyvallah. Sevapları daha fazladır herhalde. Gelip görev yapmak, istenmek nasıl doğalsa 'Allah'a ısmarladık' da doğaldı. Ayıp ediyorsunuz! Şenol Hoca'ya ayıp ediyorsunuz!"

"Ya arkadaş 4 tane maç var. Gidebilir miyiz? Evet. Bizim bunlara konsantre olmamız gerekirken şimdi başladık 'Kim gelir?' Milli Takımımızın etrafında toplanmamız lazım."

"Nedir bu kendi kendimize yaptığımız harakiri? Hani biz bitti demeden bitmezdi? Daha bitmedi. Şenol Güneş de, ben de ay yıldızı göğsümüzde taşıdık. İşin teknik boyutu, öldürdünüz. Ekonomik boyutu, gebertiniz. 4 maç var. Bir sakinleşin Allah aşkına!"
banner218