banner158
banner218

Beşiktaş'tan Aras Özbiliz sürprizi! Taraftar şaştı kaldı

Beşiktaş'ın 2016 yılında Spartak Moskova'dan transfer ettiği ve 2020 yılına kadar sözleşme imzaladığı Aras Özbiliz'de sürpriz bir gelişme yaşandı. Beşiktaş'ın fiyasko transferlerinden birisi olan Aras'ın sözleşmesinin 1 yıl daha uzatılması şaşkınlık yarattı.

Beşiktaş'tan Aras Özbiliz sürprizi! Taraftar şaştı kaldı
banner216

Beşiktaş, Ocak 2016'da Spartak Moskova'dan renklerine bağladığı Aras Özbiliz'i Rayo Vallecano ve Sheriff Tiraspol'den sonra geçtiğimiz yaz da Hollanda kulübü Willem II'ye kiralamıştı.

Willem'in Fortuna Sittard'ı 3-2 yendiği maçta oyuna girmeyi reddeden Aras Özbiliz, yaptığı bu hareketin ardından Hollanda ekibi tarafından disiplinsiz hareketleri nedeniyle kadro dışı kalmış ve istenmeyen adam ilan edilmişti. Hollanda ekibi, Aras'ın bu hareketlerinden sonra bonservisini alma konusunda vazgeçip 29 yaşındaki futbolcunun sezon sonunda Beşiktaş'a döneceğini açıklamıştı.

Beşiktaş'ın ardından Hollanda'da da aradığını bulamayan Aras, Siyah Beyazlı kulübün en fiyasko transferlerinden birisi olurken, TFF kayıtlarında yer alan bir bilgi büyük şaşkınlık yarattı.

2016 yılında Beşiktaş'la 4 yıllık sözleşme imzalayan Aras'ın kontratı, 31 mayıs 2020'de sona eriyordu fakat Beşiktaş yönetimi, Ermeni futbolcunun sözleşmesini 2021 yılına kadar uzattı.

Beşiktaş'ta istenmeyen adam ilan edilen ve çok az forma şansı bulan Aras'ın 1 daha Siyah Beyazlı kulüpte kalacak olması büyük şaşkınlık yarattı.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2019, 20:12