Beşiktaşlı futbolcu Serdar Saatçı, hazırlık maçında oyundan alınmasıyla başlayan sürecin ardından Beşiktaş camiasından özür diledi.

Beşiktaş-Fenerbahçe derbisinde Jorge Jesus'un golcüsü kim olacak? Beşiktaş-Fenerbahçe derbisinde Jorge Jesus'un golcüsü kim olacak?
Beşiktaş’ın genç futbolcusu Serdar Saatçı, Avusturya kampında Viktoria Plzen ile oynanan hazırlık maçında gösterdiği yetersiz performansın ardından Valerien Ismael tarafından oyundan alınmış ve buna tepki göstermişti. Ardından kadro dışı bırakılan Saatçı, özür diledi. Sosyal medya hesabından paylaştığı açıklamada genç futbolcu, şu ifadelere yer verdi:

"On yaşımda özkaynak düzeninden başlayarak bugüne kadar tüm yaş kategorilerinde Beşiktaş formasını giymekten her zaman onur duydum.

Milli takımlara kadar yükselmeme vesile olan, şampiyonlar ligi sahnesinde kendimi gösterme fırsatı veren şanlı Beşiktaş formasını temsil ederken hiçbir zaman şerefinle oyna hakkınla kazan ilkesinden de ödün vermedim. Siyah-beyaz formanın ağırlığını her zaman üstümde taşıdım.