Güney Koreli teknoloji devi Samsung, Galaxy S22 serisi için beklenen güncellemeyi sunacak. İşte güncellemenin detayları.

Netflix, BluTV, Disney+ derken şimdi de HBO Max geliyor Netflix, BluTV, Disney+ derken şimdi de HBO Max geliyor
Samsung, mevcut amiral gemisi Galaxy S22 akıllı telefon serisi için beklenen güncellemeyi sunmaya başadı. Cihazlar Android 13 işletim sistemi tabanlı One UI 5 beta sürümün almaya başlayacak.

Yeni beta, Android işletim sisteminin en son sürümünün yanı sıra bir dizi iyileştirme  ve güncelleme getirecek. Güney Koreli teknoloji devlerinin en son beta sürümü, güvenlik, bildirimler, kamera sistemi ve çok daha fazlasında iyileştirmelerin yanı sıra genel kullanıcı arayüzünde yenilemeyi içeren bir dizi küçük değişiklik getiriyor.

Android 13, 10 Ağustos'ta tanıtılacak olan katlanabilir ekranlı akıllı telefonlar için çok daha iyi destek getirecek. Yarın piyasaya sürülecek olan Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4 ile bu, beta sürümü yepyeni özellikler getirecek.

Samsung, güncellemelerini yayma hızını hızlandırmak için çalışıyor. Geçen yıl One UI 4'ün piyasaya sürülüş zamanlamasına kıyasla yaklaşık bir ay daha erken piyasaya sürülen One UI 5 bir çok yenilik getirecek. Tema gibi yapılan değişikliklerin yanı sıra, yeni beta, uygulamaların bildirim göndermeden önce izin istemesini gerektiren yeni bir bildirim sistemi getirecek. Güvenlik panosu artık bir güvenlik ve gizlilik kontrolü de yapabilecek ve farklı uygulamalarda kendi tercih ettiğiniz dili ayarlayabileceksiniz. Ayrıca, Android 13 katlanabilir cihazlarda, Galaxy Z Fold 3'tekiler gibi hem ana hem de ikincil ekranlar için farklı boyutlara, çözünürlüklere ve piksel yoğunlukları gibi geliştirmeler getirecek. One UI 5 beta güncellemesi ABD, Güney'de kullanıma sunuldu.