• BIST 107.580
 • Altın 153,004
 • Dolar 3,7219
 • Euro 4,3756

  Metin Özden güven tazeledi

  16.11.2008 06:11
  AGC Nazilli Şubesi genel kurulu yapıldı.
  Metin Özden güven tazeledi
  Metin Özden güven tazeledi Metin Özden güven tazeledi Metin Özden güven tazeledi

  Aydın Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Nazilli Şubesi genel kurulu yapıldı. AGC Nazilli Şube Binası"nda yapılan genel kurulda iki dönemdir bu görevi yürüten Metin Özden, yeniden başkanlığa seçildi.
  21 üyesi olan AGC Nazilli Şubesi"nin olağan genel kurulu saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı"nın okunmasıyla başladı. Divan başkanlığını Muammer Aktan"ın seçildiği genel kurulda divan üyeliklerine Mustafa Tomas ve Haydar Özveren seçildi. Faaliyet raporu, denetim kurulu ve yönetim tahmini bütçesinin onaylandığı genel kurulda; yönetim, denetim ve disiplin kurulu asil ve yedek üyelerinin seçimi yapıldı.
  Genel kurulun yapılan oylamada tek liste halinde seçimlere giden AGC Nazilli Şube Başkanı Metin Özden, üçüncü defa başkan seçildi. Metin Özden başkanlığında oluşan yeni yönetim listesi ise şu isimlerden oluştu: Haydar Özveren, Selahattin Çelen, Velican Kayacan, Ali Bakıcı, Ali Yapucuoğlu, İbrahim Öncü, Ufuk Kütler ve Muammer Aktan.
  Sonuçların açıklanmasın ardından bir teşekkür konuşması yapan AGC Nazilli Şube Başkanı Metin Özden, “Aydın Gazeteciler Cemiyeti Nazilli Şubesi olarak federasyona bağlı bir cemiyetiz. "Ben gazeteciyim" diyen gazetecilerin daha disiplinli, gazetecilik kurallarına uyan ve basın kanunu çerçevesinde görevlerini sürdürmesi önemlidir. Yaklaşan yerel seçimler nedeniyle yeni seçim gazetelerinin neşri başlayacaktır. Halkımızın da bunlar üzerinde iyi bir değerlendirme yaparak yerel gazetecilerin adlarının kötüye kullanılmaması için dikkatli olunması gerekiyor” dedi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim