banner339
banner274

Çetin Çiftçioğlu kimdir?

Şaka programlarının usta ismi Çetin Çiftçioğlu yaptığı son şakada dayak yedi. Çiftçioğlu Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına telefonla bağlandı. Dayak yediği anları anlattı. Peki, Çetin Çiftçioğlu kimdir? İşte ünlü şakacı Çetin Çİftçioğlu ile ilgili bilinmeyenler…

banner362
Çetin Çiftçioğlu kimdir?
banner353

Televizyon programlarının tanınan Şakacısı Çetin Çiftçioğlu şaka yaptığı kişiden dayak yedi. 2. Sayfa programında o anları anlatan Çetin Çiftçioğlu programın takipçileri tarafından merak ediliyor. Peki Çetin Çiftçioğlu kimdir? İşte detaylar…

ÇETİN ÇİFTÇİOĞLU KİMDİR?

Çetin Çiftçioğlu Televizyon ekranlarında şaka programlarının usta ismi olarak tanınmaktadır.

Aslen Zonguldak'ta dünyaya gelmiştir. Henüz 3 yaşında iken babasını yitiren Çiftçioğlu 3 kardeş'tir. Daha sonra ailesi ile birlikte İstanbul'a yerleşmiştir. Babasının vefatından sonra yatılı okullarda eğitim hayatını sürdürmüştür.

Henüz lkokul çağında iken muzip olduğunu belirten Çetin Çiftçioğlu bir dönem sahnede bateri ve davul çalmıştır. Müzik geçmişinde Erol Büyükburç, Tanju Okan, Şerif Yüzbaşıoğlu Ateş Böcekleri Orkestrası olarak sahne almıştır.

2003 yılında Hababam Sınıfı: Merhaba sinema filminde Hitit Besim karakterini canlandırmıştır. Özellikle Lyon, kafasız adam, taksici, işeme, goril ve gaz çıkarma şakaları ile uzun süre gündemde kalmıştır.

Evlendikten sonra müziğe ara vermiş ve 3 yıl sigorta eksperi olarak çalışmıştır. Şaka programı ile başladığı yayın hayatında ilk şakayı ünlü sunucu ve oyuncu Nurseli İdiz'e yapmıştır. Kanal 7 ekranları ile marka olduğunu belirten Çetin Çiftçioğlu evlidir ve bu evliliğinden bir kızı vardır.

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2019, 11:42
banner218

banner344

banner343

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k