banner4
banner23

Cinnet getirdi ailesini yok etti

Diyarbakır'da eşiyle tartışan öğretmen, eşi ve 3 küçük çocuğunu bıçaklayıp öldürdükten sonra balkondan atladı. Psikolojik tedavi gördüğü öğrenilen Sert, hastaneye kaldırıldı. ...

Cinnet getirdi ailesini yok etti
banner8

Diyarbakır öğretmen cinnetiyle sarsıldı. Önceki sabaha karşı Yenişehir'deki TOKİ konutları sakinleri duydukları gürültü üzerine evlerinden dışarıya çıktıklarında sınıf öğretmeni Nihat Sert'in (33) 4. kattaki evinin balkonundan yere çakıldığını gördüler.

ELİ KANLI BABA YARALANDI
- Olay yerine polis ve ambulans geldi. Öğretmen Sert hastaneye kaldırıldı.
- İnceleme için öğretmenin evine giren polis korkunç manzarayla karşılaştı.
- Polis Sert'in eşi Songül Sert, oğlu Serhat Sert (4) ile ikiz kızları Havin ve Helin'i (2) kesici aletle öldürülmüş halde buldu.

İNTİHAR ETMEYE ÇALIŞTI
- Diyarbakır Valisi Mustafa Toprak, saat 03.30'da telefonla yapılan ihbar üzerine polisin eve gittiğini ancak kapıyı kimsenin açmadığını, bu sırada binadaki komşuların balkondan bir kişinin atladığına ilişkin bilgi vermesi üzerine polisin Sert'i yaralı halde bulduğunu söyledi.
- Evde bulunan Gülcan Sert, salonda çocuklarla uyurken Sert'in başka bir odada uyuması için uyandırdığını, başkaodaya geçip uyuduğunu söyledi. Tedavi altına alınan öğretmen Sert, hastanede katliamı itiraf etti.

TEDAVİ GÖRÜYORDU
- Psikolojik tedavi gördüğü öğrenilen Sert eşini ve çocuklarını çıkan tartışmada cinnet getirip kendisinin öldürdüğünü, kendi boğazını ve bileklerini kesmeye çalıştığını, polisin eve geldiği sırada da balkondan aşağı atladığını söyledi. 

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2012, 12:57