Marmaris'te orman yangınındaki son durumla ilgili açıklamalarda bulunan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu bir kez daha muhalefeti hedef aldı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Muğla'nın Marmaris ilçesinde ormanlık alanda çıkan yangına ilişkin açıklamalarda bulunuyor. Orman yangınının tamamen kontrol edildiğini aktaran Kirişçi, soğutma çalışmalarının gün boyu süreceğini bildirdi.

Ekiplerin soğutma çalışmalarını sürdürdüğünü aktaran Kirişci, "Cumhurbaşkanı'mızın dünkü ziyaretlerinde sizinle paylaştığı o ihtiyatlı ifadelerini, artık yangının kontrol altına alındığı şeklinde revize edip, soğutma çalışmalarının da gün boyu ve ilerleyen günlerde devam edeceğini belirtmek isterim" diye konuştu.

SOYLU'NUN HEDEFİNDE MUHALEFET VAR

SonDakika - YKS yerleştirme sonuçları açıklandı! Üniversite kayıt tarihleri de belli oldu SonDakika - YKS yerleştirme sonuçları açıklandı! Üniversite kayıt tarihleri de belli oldu

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ise bölgedeki son duruma ilişkin yaptığı açıklamalarda muhalefeti hedef aldı. Soylu, "Üç koyun gütmekten aciz insanlar bugün Türkiye'de siyasi muhalefeti kıymetsiz hale getirmişlerdir" diye konuştu.