banner339
banner274

Oktar grubunun kadın doğum uzmanı

Adnan Oktar grubuna yönelik operasyonda tutuklanan kadın doğum uzmanı Hüsnü Erel Aksoy'un bir dönem bir kamu hastanesinde başhekimlik yaptığı ortaya çıktı. Oktar grubundaki kadınların cinsel yolla geçen hastalıkların tedavisi için son olarak İstanbul Bağcılar'daki kamu hastanesinde görevini sürdüren Aksoy'un kapısını çaldığı öne sürüldü. Doktor Aksoy'un, Oktar grubunun ağına düşürmeye çalıştığı bir kadına da cinsel tacizde bulunduğu iddia edildi. A9 TV'ye sık sık konuk olarak çıkan Aksoy'un örgü

Oktar grubunun kadın doğum uzmanı
banner401
banner399

Adnan Oktar grubuna yönelik operasyonda gözaltına alınan ve çıkarıldığı mahkemede tutuklananlardan biri de kadın doğum uzmanı Hüsnü Erel Aksoy'du. 7 yıl önce Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi'nde başhekimlik yapan Aksoy, İstanbul Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde kadın doğum uzmanı olarak göreve başlamıştı.

EVRİM ÜZERİNE YAZMIŞ

Habertürk'ten Öznur Karslı'nın haberine göre; Adnan Oktar grubunun ‘yaratılış' adlı internet sitesinde evrimle ilgili yazılar kaleme alınan doktor Aksoy'un, Oktar'ın kadın müritlerini cinsel yolla bulaşan hastalıklar konusunda tedavi ettiği iddia edildi. A9 TV'deki programlarda Erel Aksoy adını kullanan uzman doktorun, kadın müritlere kürtaj yaptığı da öne sürüldü.Tutuklanan doktor Hüsnü Erel Aksoy, en son Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde kadın doğum uzmanı olarak çalışıyordu.


HASTANE ODASINDA TACİZ

Örgütün ‘yaratılış' adlı sitesinde ‘Kana kırmızı rengini veren hücreler: Alyuvarlar', ‘Gece salgılanan hormonlar' başlıklı yazıları bulunan doktor Aksoy'la ilgili taciz iddiası da ortaya atıldı. Aksoy'un Adnan Oktar grubunun ağına düşürmeye çalıştığı kadınlardan birine hastanedeki muayenehanesinde cinsel tacizde bulunduğu öne sürüldü. Mağdur kadının Adnan Oktar soruşturması kapsamında müşteki olarak ifade verdiği de bilgiler arasında.

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2018, 10:23
banner218