banner339
banner274

Kadın yeni bölümde neler olacak? Hatice'nin ölümü herkesi yıkıyor...

Kadın dizisi yeni bölümde neler olacak? Bu akşam 66. bölümü ile ekrana gelecek olan Kadın'da Hatice'nin ölümü herkesi darmadağın ediyor. Şirin ve Bahar bundan sonra ne yapacak merak konusu... İşte Kadın yeni bölümde yaşanacaklar...

Kadın yeni bölümde neler olacak? Hatice'nin ölümü herkesi yıkıyor...
banner401
banner427


FOX TV ekranında yayınlanan Kadın sezona hızlı başladı. Bu akşam 66. bölümü ile ekrana gelecek olan Kadın dizisinde Hatice'nin ölümü herkesi etkiliyor. Sarp kurtulacak mı? İşte Kadın yeni bölümden detaylar...

KADIN 66. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Hatice’nin ölüm haberini alan herkes darmadağın olur. Tepkisini en çok belli eden kişi ise hayattaki en sevdiği insana veda etmek zorunda kalan Şirin’dir. Hiçbir zaman olmadığı kadar kendini çaresiz hisseden Şirin, annesine bugüne kadar yaptıkları için büyük bir pişmanlık içindedir.

Kırmızı ışıkta geçtiği için tüm hatanın kendisinde olduğunu düşünen Arif, büyük bir vicdan azabı yaşamaktadır. Bahar ise bunun bir kaza olduğunun bilincindedir ve Arif’in kendisini daha fazla üzmesini istemez. Tüm olaylardan sonra aldığı bir karar ise herkeste şok etkisi yaratacaktır.

Annesinin ölümünden sonra adeta küçük bir kız çocuğuna dönüşen Şirin’i bu acı iyi bir insan mı, yoksa daha kötü bir insan mı yapacak? Enver, Hatice’yi bu kadar çok severken, onun yokluğuna alışabilecek mi? Arif yaşadığı vicdan azabından kurtulabilecek mi?
Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2019, 10:19
banner218