Depremden sonra sosyal medya hesabından birkaç paylaşım yapıp ortalardan kaybolan Burcu Esmersoy’a doktoru tarafından yasak geldiği ortaya çıktı. Çocukluk travmaları olan ve düzenli olarak psikolojik destek gören model bir süre sosyal medyaya ara verdi.

Burcu Esmersoy, depremden sonra birkaç paylaşım yapıp ortalardan kayboldu. Esmersoy ’a doktoru tarafından yasak getirildiği ortaya çıktı. Çocukluk travmaları olan ve düzenli olarak psikolojik destek gören model zor günler geçiriyor.

Sosyal medyayı aktif kullanan ve bu sayede hatırı sayılır kazanç da sağlayan Burcu Esmersoy, büyük yıkım sonrası kayıplara karıştı.

Esmersoy, depremlerle ilgili sosyal medyada birkaç yardım paylaşımı dışında sessizliğe büründü.

Ebru Gündeş yıllardır herkesten saklıyordu Ebru Gündeş yıllardır herkesten saklıyordu

Güzel modelin nerede olduğu merak konusu oldu. Burcu Esmersoy hakkında şaşırtan bir iddia gündeme geldi.

46 yaşındaki Esmersoy'un sosyal medyaya 'zorunlu' ara verdiği ortaya çıktı. Çocukluk travmaları olan ve düzenli olarak psikolojik destek gördüğünü saklamayan Burcu Esmersoy, depremle ilgili gördüğü paylaşımlar sonrasında ileri derecede anksiyete bozukluğu yaşadı.

Güzel sunucunun doktoru da bu nedenle Burcu Esmersoy'a, "Bir süre sosyal medyadan uzak dur" yasağı koydu.

Ünlü sunucu, çocukluk döneminde yaşadığı anne ve babasıyla ilgili travmaları nedeniyle düzenli olarak psikolojik destek alıyor.

Öte yandan Burcu Esmersoy; 1 yıldır birlikte olduğu yazılımcı Nazım Akmandil'den geçen yaz başında İtalya'da evlilik teklifi almıştı.

Teklifin ardından düğün için hazırlıklara başlayan Esmersoy, düğün tarihi için otel engeline takılınca tarih belirleyemediler. Bir süredir hazırlık yapan çiftin düğün tarihi netleşti. Esmersoy ve Akmandil'in merakla beklenen düğün tarihi belli oldu. Eylül 2023'te nikah masasına oturacak olan çift kaporayı da ödedi.