Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

ABD'de TikTok'ta başlatılan öğretmenini tokatla challenge'ından etkilendiği ifade edilen bir lise öğrencisi, öğretmenini hastanelik etti. Son haftalarda başlatılan söz konusu challenge'a çok sayıda kullanıcının katıldığı görüldü!

Gün geçmiyor ki, popüler video paylaşım platformu TikTok'da yeni bir akım çıkmasın! Elbette ki bu akımların tamamı eğlenceli akımlar olmuyor. Bazı akımlar can kayıplarına yol açarken, bazı akımlar ise ''yok artık'' dedirterek izleyenlerin üzerinden şaşkınlık oluşturuyor!

Son olarak ABD'nin Louisiana eyaletinde gerçekleşen olay kan dondurdu. TikTok’taki ‘öğretmenini tokatla’ challenge’ından etkilendiği öne sürülen bir öğrencinin TikTok'ta trend olan bu akıma katılarak, 64 yaşındaki engelli öğretmenini döverek hastanelik ettiği görüldü! Görüntüler ise izleyenlerin üzerinde adeta infial meydana getirdi.

Olayın ABD'nin Louisiana eyaletinde 18 yaşındaki Covington Lisesi öğrencisi Larianna Jackson tarafından, ders zili çaldıktan sonra çoğu öğrenci sınıftan çıktığı sırada meydana geldi ği belirtildi. Olay anını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz! (haberglobal'in videosu)

Öğretmenin öğrencisi tarafından yumrukladığı anlar diğer öğrenciler tarafından cep telefonlarıyla kayda alındı. Olayın ardından çok geçmeden ise, Larianna Jackson polis tarafından gözaltına alındı. Jackson'un darp suçlamasından hüküm giymesi durumunda 1 yıldan 5 yıla kadar hapis ya da 5 bin dolara kadar para cezası alabileceği ifade ediliyor.

Sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Artık TikTok'un bu gibi ahlak dışı ya da tehlikeli akımlar için bir önlem almasının vakti geçmedi mi? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz.