banner239
banner218

Vali Ayyıldız'dan ihale müjdesi

Aydın Valisi Erol Ayyıldız, Nazilli ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulunurken, Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti toplantısına katılarak başkanlık yaptı.

Vali Ayyıldız'dan ihale müjdesi

Nazilli’de gerçekleştirdiği ziyaretlere İmam Hatip Lisesi’nde incelemelerde bulunarak başlayan Vali Erol Ayyıldız, 18 Haziran 2014 günü Yeşil Mahalle’de 32 derslikli olarak yapılacak İmam Hatip Lisesi ve 300 öğrenci kapasiteli pansiyon binası ile 500 kişilik kapalı spor salonu ve kantini, sosyal tesislerinin ihalesinin yapılacağının müjdesini verdi.

Vali Ayyıldız daha sonra Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Aydın Şubesini ziyaret ederek Başkan Hakan Yıldırım’dan çalışmaları hakkında bilgiler aldı. İlçe Kaymakamlık binasına geçen Vali Ayyıldız, toplantı salonunda düzenlenen Nazilli Organize Sanayi Bölgesi müteşebbis heyeti toplantısına katılarak başkanlık yaptı. 15 kişiden oluşan müteşebbis heyeti toplantıda Nazilli OSB yönetim kurulunu seçti. OSB Yönetim Kurulu Kaymakam Mehmet Okur başkanlığında Belediye Başkanı Haluk Alıcık, NTO Başkanı Nuri Arslan, NTO Meclis Başkanı Gürdal Yüzügüler ve MHP’li Belediye Meclis Üyesi işadamı Vahit Aysan’dan oluştu.

2-026.jpg

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2014, 21:12
banner230