banner339
banner313

Türkiye Kuşadası'ndaki foseptiği konuşurken gözler onu aradı... Peki Ömer Günel günlerdir neden yok?

Aydın'ın Kuşadası ilçesindeki kanalizasyon terfi hattında meydana gelen arıza sebebiyle ortaya çıkan görüntüler Türkiye'de büyük yankı uyandırmıştı. Ulusal ve yerel medya kuruluşlarının sondakika diye anons ettiği olay sonrasında CHP'li Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel'in ortalıkta görünmemesi dikkatleri üzerine çekti.

Türkiye Kuşadası'ndaki foseptiği konuşurken gözler onu aradı... Peki Ömer Günel günlerdir neden yok?
banner401
banner427

Pandemi yasakları sonrasında ilk defa bayramda bu kadar vatandaşı ağırlayan Kuşadası'nda CHP'li Ömer Günel'in tatile çıktığı öğrenildi. 

Başkan Günel'in yaşanan olay sonrasında tatilini sürdürmesi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun, İstanbul'da yaşanan sağanak felaketi sonrasındaki Bodrum'daki tatilini akıllara getirdi.

ÖMER GÜNEL TATİLİNE DEVAM ETTİ
Kuşadası'ndaki kanalizasyon hattının patlaması sonrasında bile tatilini yarıda kesmeyen Ömer Günel'e bazı çevreler tepki gösterirken, bazı çevreler de destek verdi.

Öte yandan Başkan Ömer Günel'in tekne turu için Akdeniz'İ tercih ettiği konuşulurken, Başkan Günel'in de olduğu teknenin Muğla açıklarında da görüldüğü gündeme bomba gibi düştü.

banner218