banner339
banner274

Söke’yi karıştıran sözlü taciz! Odacı, sekreteri darp etti iddiası

Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel’in sekreteri Esra Menemen’in belediyede oda personeli Musa Kirazoğlu tarafından darp edildiği iddiası ilçeyi karıştırdı.

Söke’yi karıştıran sözlü taciz! Odacı, sekreteri darp etti iddiası
banner401
banner427

Karakolluk olan tarafların, CHP’li Belediye Başkanı Levent Tuncel’in araya girmesiyle şikâyetini geri aldığı öğrenildi.

SEKRETER İLE KİRAZOĞLU AŞK YAŞIYORDU
İddiaya göre, Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel’in sekreteri Esra Menemen ile oda personeli Musa Kirazoğlu aşk yaşıyordu. 
Musa Kirazoğlu, sevgilisi Esra Menemen’i görevli bir polis memuruyla aldattığını öğrenince sinirlendi ve sokak ortasında Menemen’i sözlü olarak taciz etti.
ESRA MENEMEN ŞİKÂYETÇİ OLDU
Başkan Tuncel’in sekreteri Esra Menemen, yaşadığı sözlü taciz sonrasında emniyete giderek Musa Kirazoğlu’ndan şikâyetçi oldu. 

BAŞKAN TUNCEL, HEM ŞİKÂYETİ ÇEKTİRDİ HEM DE GÖREV YERLERİNİ DEĞİŞTİRDİ
Öte yandan Söke’yi karıştıran sözlü taciz skandalı sonrasında Söke Belediyesi’nde sıcak bir gelişme daha yaşandı.
Sekreteri Esra Menemen’in şikâyeti geri çekmesi için görüşen Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel, olaydan sonra da Esra Menemen’i özel kalemden beyaz masaya alırken, Musa Kirazoğlu’nun görev yerini değiştirmediği öğrenildi.

Söke’yi karıştıran sözlü taciz olayı sonrasında Başkan Levent Tuncel’in araya girerek şikâyeti geri çektirmesi ve sekreterini özel kalemden alıp beyaz masaya vermesi sonrası Başkan Tuncel’in kadına şiddet ve taciz olayında neden böyle bir tavır sergilediğini de merak ettirdi.

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2021, 11:54
banner218