banner158
banner218

İncirliova Belediye Personeline Güleryüzlü Hizmet Eğitimi

İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale tarafından başlatılan “Güler yüzlü kaliteli hizmet” anlayışı kapsamında belediye personellerine yönelik eğitim çalışmaları devam ediyor.

İncirliova Belediye Personeline Güleryüzlü Hizmet Eğitimi
banner216

Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) tarafından verilen Teknik Destek Programı kapsamında finansmanı sağlanan seminer programı iki grup halinde dört gün sürecek. Eğitmen Koçu Yazar Songül Emektar gözetiminde yaklaşık 150 belediye personeline yönelik verilecek eğitimlerde Etkili İletişim, Takım Çalışması ve Motivasyon, Protokol ve Genel Nezaket Kuralları, Zaman Yönetimi gibi konularda bilgiler verilecek.
Eğitim seminerinin ilk gününde açılış konuşmasını yapan İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale; “Eğitimde ele alınan programlar ile ilçemizde hizmet sunumunda verimliliğin artırılması, idare ve kuruluşların strateji ve uygulamalarının güçlendirilmesi, proje yönetimi kapasitelerini artırılması hedeflenmektedir. Bu çerçevede güler yüzlü personelle kaliteli hizmet sunumu, kurumsal politika geliştirme, etkin kaynak planlaması ile etkili uygulama, izleme ve değerlendirme yapmak için stratejik adımları bu günden planlamak, bütün risk unsurlarını dikkatli bir şekilde yönetmek gerekmektedir” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2016, 11:03