banner339
banner313

Erdem; "CHP'de Genel Başkanlık Hedefi Olanlar Türkiye'yi İl İl Gezmeye Başladı"

AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, “CHP’de genel başkanlık hedefi olanlar Türkiye’yi il il gezmeye başladı” dedi.

Erdem;
banner401
banner427

AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, "CHP'de genel başkanlık hedefi olanlar Türkiye'yi il il gezmeye başladı" dedi.

AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Prof.Dr. Metin Feyzioğlu'nun Aydın ziyaretini değerlendirdi. Erdem; "CHP'liler de referandum da 'evet' çıkacağını öngörüyor. Referandumda 'evet' çıktığında CHP'de kurultay gündeme gelecek.

CHP'de genel başkanlık hedefi olanlar Türkiye'yi il il gezmeye başladılar. Metin Feyzioğlu, ilk CHP kurultayında genel başkanlığa aday olacak.

Barolar da Feyzioğlu'na destek verecek" dedi. Mehmet Erdem; bu yönüyle Metin Feyzioğlu' nun görünürde "Hayır" propogandası yaptığını ancak işin arka planında inceden politik hesaplar yapıldığını, milletin Türkiye' de hangi oyunların oynandığını çok iyi bildiğini, vatandaşın iyi analiz yaptığını ve her türlü gelişmeyi yakından takip ettiğini de sözlerine ekledi.

Aydınpost ANDROID'de TIKLA İNDİR!   Aydınpost APPSTORE'da TIKLA

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2017, 11:34
banner218