banner339
banner391
banner274

Aydın'da sürekli arızalanan bariyerler sorun oluyor

Aydın’da sürekli arızalanan ve kapalı kalan hemzemin geçit bariyerleri sorun olmaya başladı.

Aydın'da sürekli arızalanan bariyerler sorun oluyor
banner385

Kapalı kalan bariyerleri vatandaşlar kendi imkanları açıp hemzemin geçitten geçerken durumun tehlikeli olması nedeniyle vatandaşlar ve sürücüler sorunun çözümü için yetkililerden yardım istedi. 
Aydın’da Bayram tatili esansında hemzemin geçitlerdeki arıza nedeniyle zaman zaman geçitlerin olduğu bölümlerde trafik yoğunluğu oluştu.

Tren geçişi sırasında kapanan hemzemin geçitlerin tren geçtikten sonra da kapalı kalması nedeniyle özellikle Efeler ilçesinde oldukça yoğun olan hemzemin geçitlerde ciddi sorun yaşanıyor.

Yollarına devam edebilmek için mecburen hemzemin geçitten geçmek zorunda olduklarını ve kapalı olan bariyeri de kendi imkanları ile açarak yollarına devam ettiklerini belirten sürücüler “Bu tür arızalar sürekli yaşanıyor.

Tren geçmese bile bariyer kapalı olduğu için kendimiz elimizle bariyeri kaldırıp araçlarımızı yoldan geçiriyoruz. Bazen de gerçekten tren geçeceği için mi kapalı yoksa arızalı olduğu için mi kapalı olduğunu bilemediğimiz için tehlike yaşıyoruz. Yetkililerin üzücü bir durum yaşanmadan bu sorun çözmelerini istiyoruz” diye konuştular.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2016, 13:19
banner218

banner344

banner394

banner343

banner393

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k