banner313

Adnan Menderes Stadyumu Soyunma Odaları Yenilendi

Adnan Menderes Stadyumun da Çaykur Rizespor’un Aydınspor 1923’u 2-1 yenmesinin ardından stadyuma yönelik yapılan eleştirileri değerlendiren Stat Müdürü Serdar Küçük, futbolculara ait soyunma odaların seramikleri, banyo, tuvalet ve lavaboların yenilendiğin

Adnan Menderes Stadyumu Soyunma Odaları Yenilendi

Basın mensuplarını stadyumda dolaştırarak kompleks ile ilgili son yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Küçük, “ Futbolculara ait alanların önceki hali normal sıva ve üzeri boyaydı. Tavan yoktu. Duş ve tuvaletler 1990’lı yıllarında yapılmış seramiklerdi. Ancak en son yapılan çalışmayla yeniden düzenlendi. Soyunma odalarında bütün duvarlar seramik döşendi. Asma tavanlar yapıldı. Duşlar, tuvaletler ve lavabolar tamamen yenilendi. Burada eksiklik olarak sadece zemini PVC döşemesi var. Döşemelerin birkaç gün basılmaması gerektiğinden dolayı bu işlemler Mart ayın sonrasına bırakıldı. Gerek ev sahibi soyunma odaları gerekse misafir takımın soyunma odaları standartlara uygun bir şekilde yeniden düzenlendi” dedi.

Aydınspor1923'ün geçmişte var olmayan basın toplantı odası, hakem temsilci ve gözlemci odası ile doping odasının sene başında tamamlandığını belirten Küçük, “Stadyum’un temizleme işleri ve düzeni de müsabakaların düzenleneceği günün sabahı eş güdümlü olarak Futbol Federasyonu ve Emniyet Müdürlüğü temsilcileri toplantı yaparak, en geç saat 10.00 kadar temsilciler tüm futbolcuların soyunma odaları, tuvaletler, seyirci alanları yedek kulübelerin düzeni gurup bayraklarına kadar gerekli denetlemeleri yapıp eksik gördüğü durumları stadyum sorumlularına bildirmektedirler. Eğer halen eksiklikler tamamlanmasa bunu rapor halinde futbol federasyonuna sunar ve futbol federasyonu vasıtasıyla da hem ev sahibi kulüp yöneticileri ve Aydınspor 1923 yöneticilerine hem de Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bildirerek bir sonraki maça kadar bu eksikliklerin tamamlanmasını isterler. Ancak şimdiye kadar futbol federasyonundan bize herhangi bir eksiklikle ilgili bilgi gelmedi” diye konuştu.

aydin-adnan-menderes-stadi-yenileme.jpg

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2016, 10:43
banner218
google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k