Kahramanmaraş’ta meydana gelen 6 Şubat depremlerinde 11 il etkilendi. Depremlerde 53 bin 537 kişi hayatını kaybetti, yaklaşık 100 bin kişi ise yaralandı. Meydana gelen felakette yüzbinlerce konut ve iş yeri hasar aldı. Depremin yıl dönümünde kentin beşik gibi sallandığı yeni görüntüler ortaya çıktı. 

Asrın felaketinin yeni görüntüleri ortaya çıktı - Resim: 2

Saatler 04.17’yi gösterdiğinde Müftülük Meydanı, Tarihi Kahramanmaraş Kalesi, Valilik Meydanı, Trabzon caddesi, Namık Kemal Kavşağı’nda güvenlik ve KGYS kameraları yaşanan felaketi kaydetti. 

Asrın felaketinin yeni görüntüleri ortaya çıktı - Resim: 3

İki büyük depremin üssü Pazarcık ve Elbistan ilçelerinde ise güvenlik kameraları sarsıntının büyüklüğünü an be an kaydetti.

Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto sonuç ekranı millipiyangoonline'da Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto sonuç ekranı millipiyangoonline'da
Asrın felaketinin yeni görüntüleri ortaya çıktı - Resim: 4

Görüntülerde sarsıntının başladığı ve hızlandığı, binaların çöktüğü görüldü. Birçok binanın yıkım anı kameralara yansırken, etrafa toz bulutları yayıldı. Görüntülerin devamında ise depremin etkisinin geçmesinin ardından vatandaşların kargaşa halinde sokaklara indiği görüldü.