banner339
banner274

Yazıcıoğlu'na rahmet dilediler

Türk Ocakları Aydın Şubesi, BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ve beraberinde 5 kişinin vefatıyla ilgili dolarak mesaj yayınladı.

Yazıcıoğlu'na rahmet dilediler
banner401
banner427

AYDINPOST HABER SERVİSİ-Türk Ocakları Aydın Şubesi, BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ve beraberinde 5 kişinin vefatıyla ilgili dolarak mesaj yayınladı.
Türk Ocakları Aydın Şube Başkanı Eyüp Doyuran, “Türk milleti değerli bir vatansever evladını, Türk siyaseti ise önemli bir Türk milliyetçisini kaybetmiştir. Türkiye 6 evladını görevlerini yaparken kaybetmiştir. Muhsin Yazıcıoğlu siyasi ilkelerine bağlı, ülkesini ve vatanını seven bir kişiydi. Siyasi hayatında tutarlı, ilkeli, dürüst bir insan olarak hiçbir sapma göstermeden yaşadı. Helikopter kazası sonucu hayatını dava arkadaşları ile beraber kaybetti. Geride dürüst bir isim bıraktı. Muhsin Yazıcıoğlu, Türk milletinin gelecek sorunu yaşadığı dönemlerde verdiği mücadele, yaşadığı çile ve şerefle dolu hayatı ile gönüllerde ve hatıralarda yaşayacaktır. Fırtınalı hayatını fırtınalı bir günde sonlandırdı. Kaza sonucu yaşananlar ise maalesef birçok soruyu gündeme getirmiştir. Bunca kazalardan sonra yaşananlardan ders alınmadığı ortaya çıkmıştır. Arama ve kurtarma çalışmaları esnasında yaşananlar, sebep ne olursa olsun, bu çaresizlik bu tablosu Türkiye"ye yakışmamıştır. Bu kazada vefat eden sayın Muhsin Yazıcıoğlu ve arkadaşlarına rahmet diler, Türk milletinin, Türk milliyetçilerinin, ailesinin ve dava arkadaşlarının başı sağ olsun” dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2009, 17:20
banner218