WhatsApp beklenen özelliği sonunda kullanıma sunuyor WhatsApp beklenen özelliği sonunda kullanıma sunuyor
GTA 5 ilk çıktığında ortalığı kasıp kavurmuştu. Hala binlerce kişi tarafından oynanan GTA 5, Rockstar Games'in başarılarını ileriye taşımaya devam ediyor. Son aktarılan bilgilerle oyunun şu ana kadar ne kadar sattığı ortaya çıktı. 

Rockstar Games'in üst kuruluşu Take-Two Interactive, yatırımcıları ile düzenlediği son toplantıda GTA 5'in tüm platformlarda dünya çapında 175 milyon kopya sattığını ifade etti. Ayrıca GTA 5, son çeyrekte 5 milyon kopya satmış. Böylelikle oyunun 10 yıl geçmesine rağmen hala 'deli' gibi sattığı görülüyor. 

GTA 5 bir yana Grand Theft Auto serisindeki bütün oyunlar toplamda dünya çapında 395 milyon satışı yakalamış oldu. Şirket bu başarıya toplamda 26 yılda ulaşmış oldu. 

Duymak istediğiniz haberlerin daha çok GTA 6 cephesinden olmasını istediğinizi biliyoruz. Bu son toplantıdan gelen bilgilerin ışığı altında ünlü bir sızıntıcı GTA 6'nın 2024 ve 2025 arasında çıkış yapacağını iddia etti.

Oyunun ne zaman çıkacağı kesin olarak belli olmasa da daha ne kadar bekleyeceğimiz belli gibi. Umarız ki GTA 6 iddia edilen tarih aralığında çıkış yapar ve herkes rahatlamış olur.