Bankaların ödemeleri günden güne artıyor! Emeklilere tek şartla bu ödeme yapılacak! Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

EMEKLİLERE YÜKSEK ÖDEME KAMPANYASI

Emekli vatandaşlar maddi ihtiyaçlarını karşılamak için bankaların promosyon tekliflerini yakından takip ediyor. Akbank tarafından yapılan son duyurulara göre emekli maaşını bankaya taşıyan ve üç sene bankada kalma taahhüdü veren müşterilere 15 bin TL'ye kadar ödeme yapılacak. 

Bakan Şimşek: Konuta erişilebilirlik her kesim için kolaylaşacak Bakan Şimşek: Konuta erişilebilirlik her kesim için kolaylaşacak

emeklilere promosyon ödemeleri

Emekli maaşını bankaya taşıyan müşterilerden 10 bin TL'ye kadar maaş alanlara 6 bin 250 TL, 10 bin TL ile 15 bin TL aralığında maaş alanlara 10 bin TL, 15 bin TL ile 20 bin TL aralığında maaş alanlara 12 bin 500 TL, 20 bin TL ve üstü maaş alanlara 15 bin TL nakit ödeme yapıyor. Akbank promosyon ödemelerinden faydalanmak için emekli maaşının bankaya taşınarak üç sene bankada kalma taahhüdü verilmesi gerekiyor. Akbank emekli müşterilerine maaş gününden 4 gün önce faizsiz çekim imkanı da sunuyor.