Müge Anlı'da milyonları şaşkına çeviren bir olay yaşandı. Yengesinin kanser tedavisi için kullanacağı 300 bin TL'yi çaldığı iddia edilen Ömer Can Aslanhan, canlı yayına çıktı. Mahkeme kararıyla ismini Ezel Bayraktar olarak değiştirdiği anlaşılan genç paraları yediğini açıkladı…

Müge Anlı ile Tatlısert'te yine çok ilginç bir olay yaşandı. Tuğba ve Mehmet Aslanhan çifti, Müge Anlı'nın kapısı çaldı. Mehmet Bey, kardeşi Ömer'in 300 bin TL'lik birikimlerini çaldığını anlattı.

Kansere yakalandığını belirten genç kadın ise "Paralarımızı getir Ömer. Kanser olmasaydım bu parayla tüp bebek tedavisine başlayacaktık. Sağlığımı ve hayallerimi çaldı" diye konuştu. 300 bin TL'yi çaldığı iddia edilen Ömer Can Aslanhan ise bugünkü canlı yayına katıldı.

Ömer Can Aslanhan'ın, 17 Ekim 2022'de mahkeme kararı ile Ezel dizisinde Kenan İmirzalıoğlu'nun canlandırdığı Ezel Bayraktar karakterinin ismini aldığı ortaya çıktı. 

Canlı yayında kardeşi ile yüzleşen Ezel Bayraktar, parayı harcadığını açıkladı. Ezel Bayraktar, "Parayı ihtiyacım olduğu için harcadım. Benim bir kariyerim var.

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş: 1200 civarında bina yıkıldı Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş: 1200 civarında bina yıkıldı

Oyuncu olacağım. Paramı kazanınca onlara ödeme yapacağım" ifadelerini kullandı. Ezel'in sözleri karşısında şoke olan Müge Anlı ise "Kanser hastası yengenin parasını niye harcadın?" diye çıkıştı.

Ezel Bayraktar ise "Kendisi verdi. Ben vermeyin dedim. Bilerek verdiler. Faizini yemek için verdiler.

Parayı yedim. Kabul ediyorum. Ben onları suçlamıyorum. Hırsızlık yapmadım" ifadeleri kullandı. Bu sırada araya giren Müge Anlı ise "Ömer'in babasının Mehmet olduğuna dair bir duyum aldık" ifadelerini kullandı.