banner339
banner313

SBS şampiyonuna ödül

Bozdoğan Belediye Başkanı S.Tümer Apaydın, 2010 SBS sınavında tüm soruları cevaplayarak 500 tam puan alarak Türkiye birincisi olan Ferhat Potukoğlu’nu ödüllendirdi.

SBS şampiyonuna ödül
banner401
banner427

Bu başarısından dolayı ilçe Belediye Başkanı Tümer Apaydın, Sınav Dershanesi Bozdoğan Şube Müdürü Semra Afşin ve Bozdoğan fatih ilköğretim okulu öğrencisi Ferhat Potukoğlu"nu makamında kabul ederek kendilerini kutladı. 2010 SBS sınav sonucunda Türkiye Birincisi olan Ferhat Potukoğlu bu başarısını; ailesine, okuldaki öğretmenlerine ve ayrıca sınav dershanesi öğretmenlerinin yardım ve desteklerine borçlu olduğunu söyledi. Potukoğlu, “Her şeyden önemli öncelikle düzenli ve sistemli çalışmak” diyen öğrenci doğru biçimde hazırlanmış, çalışma planı ve doğru rehberlik eden öğretmenler kaliteli yayınlar sayesinde başarıyı elde ettiğini söyledi.
Bodoğan Belediye Başkanı S.Tümer Apaydın da, “Bozdoğan il genelinde eğitim alanındaki başarısının yüksek olması bizleri de çok sevindirmektedir. Başarı gösteren çocuklarımız Aydın"ın medar-ı iftiharı. Bu sınav sürecinde öğrenciler, ebeveynler, eğitimciler, canla başla seferberlik halinde çalışıyorlar. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza tüm bürokratlarımız ve eğitimcilerimiz destek veriyor. Çocuklarımızda bu emeği karşılıksız bırakmıyorlar. Kendisini kutluyorum, amaçladığı okula ve amaçladığı mesleğe sahip olmasını diliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2010, 16:49
banner218