banner339
banner274

Denetimler sıklaştırılsın!

Eğlence sektörüne getirilen müzik yasağına tepki gösteren Didimli turizmciler, yaşadıkları sorunları Vali Hüseyin Avni Coş’a anlatabilmek için komisyon kurdu.

banner362
Denetimler sıklaştırılsın!
banner328

İşletmelerde saat 23,59 itibariyle müzik yayının kesilmesinden sonra bir araya gelen Didimli turizmciler; Didim Belediyesi ve Didim Kaymakamlığı nezdinde gerçekleştirdikleri girişimlerin ardından şimdi de sorunlarını Vali Hüseyin Avni Coş"a anlatmaya hazırlanıyor. Vali Coş ile görüşmek için bir komisyon kurma kararı alan ve komisyon üyelerini belirleyen işletmeciler, Vali Coş"a sorunları içeren bir dosya verebilmek için hazırlıklara başladı.
Vali Coş ile görüşecek olan komisyonun çalışmalara başladığını belirten Didim Turizm Derneği Başkanı Deniz Atabay, “İşletmeciler, bu uygulamanın kendilerini ciddi zarara uğrattığını, gürültü sorununa yaklaşımda çözümün bu olmaması gerektiğini, eski uygulamaya dönülmesi kurallara uymayan işletmelere ciddi cezalar yazılması gerektirdiğini vurguladılar. İşletmeciler alınan kararın, daha önceki uygulama da kurallara riayet eden kişilerin de şimdi zarara uğradığını, kurunun yanında yaşında yandığını bildirdiler. Bizde tekrar eski uygulamaya dönülmesi gerektiğini, ses kontrol denetimlerinin sıklaştırılması gerektiğini bu düzenlemeyle sorunların kökten çözüleceği konusunda ortak karar aldık. Bunu da Aydın"da yapacağımız görüşmelerde dile getireceğiz” dedi. iha

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2010, 15:08
banner218

banner344

banner343

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k