banner158
banner218

Fatih Terim'den Kadıköy'de isyan! 'Bize ceza verirler

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Fenerbahçe ile 1-1 berabere biten maçın ardından konuştu.

Fatih Terim'den Kadıköy'de isyan! 'Bize ceza verirler
banner216

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Fenerbahçe ile 1-1 berabere biten maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe‘nin daha eksik kalması gerektiğini ifade eden Terim, ‘Kazanmamız gereken bir maç. İlk yarı 11‘e 11 neredeyse pozisyon vermedik, 2. yarı 10 kişiyken, oyunun hakimiyken, daha çok pozisyon üretmeliydik ama buna rağmen, Fenerbahçe daha da eksik kalabilirdi ama olmadı. Çok rahat kazanacağımız maçı berabere bitirdik, çok üzgünüm‘ dedi.

Hakem Ali Palabıyık ve VAR Bülent Yıldırım‘ı da sert bir dille eleştiren Fatih Terim, ‘Kardeşim faulü vereceksin, VAR‘a gideceksin, VAR Bülent Yıldırım, sen çağıracaksın, bir önceki pozisyonda kart diye uyaracaksın. O zaman bu işi niye yapıyorsun kardeşim? Korkaksanız yapmayın!  Yok gelenek bozulmamış, yine yenilmemiş falan, ben onları umursayan biri değilim. Galatasaray‘ın burada unutulmaz hatıraları var, ben onları önemseyen biriyim.‘ şeklinde konuştu.

Galatasaray‘ın sessiz kaldığını belirten Terim, ‘Konuştuğum zaman ceza yiyorum, onlara da o fırsatı vermek istemiyorum çünkü istedikleri o zaten. Maç öncesi, maçın içinde... Bu sene enteresan şeyler oluyor.  Şimdi herhangi bir şey söylesem bir de ceza yiyorum! Herkes maçtan sonra bir şey söylüyor ama olan Galatasaray‘a oluyor. Galatasaray susuyor. Ben de konuşunca ceza yiyorum. Onlara o fırsatı vermek istemiyorum çünkü 6 maç kaldı‘ ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2019, 22:14