İşte Benim Stilim yarışmasıyla beraber tanınan ve adı sürekli skandallarla beraber anılan Bahar Candan, OnlyFans platformunda da aktif olarak paylaşım yapıyordu. Burada çıplak fotoğraflarını satarak paraya para demeyen 21 yaşındaki model, geçtiğimiz günlerde OnlyFans kazancını da açıkladı. Buna göre Bahar Candan, şimdiye kadar söz konusu platform sayesinde yaklaşık olarak 1 milyon TL’yi cebine koymuş.

Google Glass (yeniden) kaybolmaya hazırlanıyor Google Glass (yeniden) kaybolmaya hazırlanıyor

Enteresan açıklamalarıyla da zaman zaman sosyal medyanın gündemine gelen Bahar Candan, şimdi de namaza başladığını duyurdu. Kendisine gelen cinsel içerikli mesajları da ifşa eden Candan, "Bu yüzden Türkiye'den celebrity çıkmıyor, utanın! Artık bu sübyancılığa, faşistliğe, ensestliğe bile giriyor engelle engelle bıktım. Hukuk okuyan, namazında 21 yaşında bir genç kıza bu gözle bakılmaz." ifadelerini kullandı. Instagram üzerinden yapmış olduğu paylaşımlarla takipçi sayısını günden güne arttıran ünlü sosyal medya fenomeninin bu sözleri sosyal medyada yine gündem oldu. Kimileri Bahar Candan’ı samimi bulmazken, kimileri ise akli dengesinin yerinde olmadığını iddia etti.

Bahar Candan bir dönem ise lezbiyen olduğunu duyurmuştu. "Arkadaşlar, ben artık kafamda bazı şeyleri yendim ve artık kadınlardan hoşlanıyorum." diyen Candan’ın bu sözleri de olay yaratmış ve sosyal medyada çokça konuşulmuştu. Instagram’da elitizm1 kullanıcı adına sahip olan Bahar Candan’ın şu anda 560 bin takipçisi bulunuyor.