Nazilli’nin meşhur ‘beton yol’u tarih oluyor Nazilli’nin meşhur ‘beton yol’u tarih oluyor

Cumhur İttifakı Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Savaş, Köşk ilçesinde muhtarlarla, esnaflarla, dernek başkanları ve vatandaşlarla bir araya geldi. AK Parti MKYK Üyesi Umut Tuncer’in kendisine eşlik ettiği Büyükşehir Adayı Savaş, Köşk Belediye Başkanı Nuri Güler ve AK Parti Köşk İlçe Başkanı Bünyamin Kahraman tarafından karşılandı. 

SUYA 5 YIL ZAM YAPILMAYACAK
Aydın’daki trafik, altyapı, yol, katı atık problemine dikkat çeken Savaş, “Türkiye’nin en pahalı suyu Aydın’da. Seçildiğimizde suya yüzde 50 indirim yapacağız. 5 yıl boyunca suya zam yapmayacağız.” diye konuştu.  
15 YILDIR YAPMADIĞI İŞLERİ YAPIYORMUŞ GİBİ GÖSTERİYOR
“Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı 18 saat çalışıyormuş” diyen Savaş, “Başkan 18 saat çalışıyormuş, çalışıyormuş. 15 yıldan beri bu şehri algı ile yönetti ya. Masal anlattılar ya. Masal dönemi bitiyor artık. 1 Nisandan itibaren hepimiz diyeceğiz ‘bir varmış bir yokmuş’. 15 yıllık algı dönemi bitecek ve 1 Nisan’dan itibaren bu şehri akıl yönetecek. Yapmadıkları icraatları yapıyormuş gibi gösterip 15 yıldan beri kendi resmini ve ismini ilan etti. 1 Nisan’dan itibaren hiçbir billboardda Mustafa Savaş’ın ismini ve resmini görmeyeceksiniz” dedi.
‘AYDIN’DA GERÇEK BELEDİYECİLİĞİ HAKİM KILACAĞIZ’
Seçime kadar kapı kapı dolaşıp vatandaşlardan destek istenilmesini isteyen Savaş, “Aydın'ı hak ettiği hizmetlerle buluşturacağız. Gerçek belediyeciliği burada hakim kılacağız. Belediyecilik bizim işimiz. Belediyecilik vizyon ve proje işi. Ama bunların hiçbiri mevcut belediye başkanında yok. Şehir iş bilmez beceriksizlerin eline kalmış. Bunu değiştirmek sizin elinizde. 31 Mart bunun için büyük bir fırsat.” diyerek vatandaşların gereğini yapmasını istedi.