Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, oldukça aktif kullandığı sosyal medya hesaplarından ilginç bir paylaşım yaptı. Sancak, Twitter hesabının açıklama kısmına 'Bazen ayrılıklar kaçınılmaz olur' yazdı. Sancak'ın yazıyı yazma sebebi merak konusu.

Adana Demirspor'un gündemden düşmeyen başkanı Murat Sancak, bir kez daha merak uyandıran bir harekete imza attı. Sosyal medya hesaplarını hayli aktif kullanan ve Instagram-Twitter adreslerinden taraftarla sık sık iletişime geçen Sancak'ın son paylaşımı olay oldu.

Ajansspor'daki habere göre, Twitter hesabının açıklama kısmına "Bazen ayrılıklar kaçınılmaz olur" yazan Sancak, Demirspor taraftarında ve futbolseverlerde merak uyandırdı.

Haberin detayında bazı taraftarın bu ayrılık cümlesini Vincenzo Montella'ya yorduğu bildirildi. Demirspor ile başarılı bir grafik çizen Montella takımın başında 71 maça çıkarken 1.67 puan ortalaması yakaladı.

48 yaşındaki İtalyan hoca şu anda Adana Demirspor taraftarının sevgilisi konumunda. Takıma birçok yıldız isim gelip geçerken Montella, takımıyla beraber yükselişini sürdürüyor.

Son dönemlerde Montella'yı eleştirdiği bilinen Sancak'ın "Sultanı düşünceli gören şeyhi sorar, hayırdır sultanım. Der ki, 'kimseyi memnun edemiyorum o yüzden düşünceliyim.' Şeyhi demiş ki 'Yaradanı mutlu et yeter' kıssadan hisse." paylaşımı da dikkat çekti.