2023 yılbaşı heyecanı ile birlikte Milli Piyango heyecanının birleştiği o gün geldi. Bugün bir Milli Piyango geleneği olan 2023 yılbaşı özel çekilişi başladı. Canlı yayında gerçekleşen çekilişin tamamlanmasının ardından Milli Piyango tarafından dağıtılan ikramiyeler sahiplerini bulacak.

Bölüm bölüm devam edecek olan Milli Piyango çekilişi 12:30 itibariyle başladı ve 10.000 TL kazanan numaraların belli olduğu 1. Bölüm tamamlandı. Şimdi sırada 20.000 TL kazanan numaraların belirlenmesi var. Günün son saatlerine doğru ise büyük ikramiye çekilişi ile birlikte sona erecektir.

Kılıçdaroğlu: Beytülmale dokunan yanacaktır Kılıçdaroğlu: Beytülmale dokunan yanacaktır

Kısa bir süre sonra gazetevatan.com'un Milli Piyango Sonuçları sayfasında yayınlanacak olan rakamlarla birlikte Milli Piyango severler bilet numaraları ile sorgulama yaparak ikramiye kazanıp kazanmadığını öğrenebilecek. 2023 büyük ikramiye için Milli Piyango Sorgulama yapmadan önce daha küçük ikramiyeler için çekilişler gerçekleşeceğinden dolayı, büyük ikramiye tutan bilet numarası günün ilerleyen saatlerinde belli olacaktır.