Şimdi de tamamen çelikten telefon ürettiler, dünyanın açık ara en sağlamı, peki ama fiyatı? Şimdi de tamamen çelikten telefon ürettiler, dünyanın açık ara en sağlamı, peki ama fiyatı?

Türkiye İş Kurumu resmi internet adresi üzerinden yapılan bir son dakika açıklamasına göre, TYP (Toplum Yararına Programlar) işçi alımı yapılacak. İŞKUR üzerindeki işe alım duyurularında , TYP işçi alımının kaymakamlık ve okullara yapılacağı görülüyor. Peki TYP başvuruları nereden yapılacak? Hangi illerden TYP başvuruları yapılabilecek?

TYP işçi alımı Antalya, Adıyaman, Bolu, İstanbul, Karaman, Bayburt, Bitlis, Manisa,Giresun, illerine yapılacak. Diğer iller için de önümüzdeki günlerde işçi alımı ilanları gelecek. TYP işçi alımı Antalya, Adıyaman, Bolu, İstanbul, Karaman, Bayburt, Bitlis, Manisa,Giresun, illerine yapılacak. Diğer iller için de önümüzdeki günlerde işçi alımı ilanları gelecek.

BAŞVURU NASIL YAPILACAK?

TYP personel alımı ilanlarına başvurular internet üzerinden başladı. TYP personel alımına başvuru yapacak vatandaşlar, İŞKUR resmi sitesi üzerinden işlemlerini gerçekleştirebilecek.

İŞTE İŞKUR ÜZERİNDEN TYP PERSONEL İLANLARI

Kaymakamlık ve okullara 585 işçi alımı yapılacak! KPSS şartı yok - Resim : 3

Kaymakamlık ve okullara 585 işçi alımı yapılacak! KPSS şartı yok - Resim : 4

Kaymakamlık ve okullara 585 işçi alımı yapılacak! KPSS şartı yok - Resim : 5