AHBAP Derneği kurucusu ve sanatçı Haluk Levent geçtiğimiz etlül ayında koronavirüse yakalanmıştı. Ünlü şarkıcı kısa sürede eski sağlığına kavuşmuştu. Şimdilerde konserlerine devam eden ünlü isim ikinci kez koronavirüse yakalandı. Levent, sağlık durumunu takipçileriyle sosyal medya hesabından paylaştı.

Toplumsal olaylara karşı duyarlılığıyla Türkiye'nin sevgisini kazanan ve kurucusu olduğu AHBAB derneği ile ihtiyaç sahiplerine yardımlarda bulunan Haluk Levent, Eylül 2021'de koronavirüse yakalanmıştı.

Ünlü şarkıcı, "Canlarım biliyorsunuz, bugün Moskova'da Rus Kızıl Ordu ile provalar yapacaktım; Cumhuriyet Marşları ile ilgili. Biliyorsunuz Rus Kızıl Ordu ile gelecek ay konserlerim vardı. Dün yaptırdığım PCR testi pozitif çıktı" demişti.

"KORONA OLMADIĞIMA YEMİN EDEBİLİRİM AMA İSPAT EDEMEM"

Levent, "Ben de inanamıyorum, şaşkınlık içerisindeyim. Çünkü hiçbir belirtisi yok. Covid olmadığıma yemin edebilirim ama ispat edemem. Doktor iki kez aşı olduğum için bu şekilde atlattığımı söylüyor. Ama ben neden hafif atlatıyorum onu da bilmiyorum. Hiç değişen bir şey yok. Ama yine de birkaç gün konserlerim var, onlar ertelenecek. Sizlerle paylaşmak istedim" açıklamasını yapmıştı.

Kısa sürede eski sağlığına kavuşan ve şimdilerde yaz konserleri devam eden 53 yaşındaki Haluk Levent'in koronavirüs testi pozitif çıktı. İkinci kez koronavirüse yakalandığını duyuran Levent, haberi Instagram hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

"BU KEZ BİRAZ DAHA AĞIR GEÇİYOR"

Sağlık durumu hakkında açıklama yapan şarkıcı, "Dün akşam Foça konserinde bir yorgunluk hissettim. Bugün test yaptırdım. Sonuç Covid pozitif. Geçen yıl yine bugünlerde Covid olmuştum. Bu kez biraz daha ağır geçiyor. Dikkat edelim..." şeklinde konuştu.