Kanal D’nin hafta içi her gün canlı yayınla ekrana gelen, sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor Hayatta” programına sanatçı Gökhan Güney bağlandı. Ünlü ismin eski gelini kendisi hakkında “"Kayınpederim şantajla sekiz dairemi üzerine aldı." demişti. Güney hakkında çıkan iddialara "İddiaların tamamı asılsız. Bu kadın hasta…" sözleriyle yanıt verdi.

Torba teklif ile milyonları ilgilendiren düzenlemeler yapılacak Torba teklif ile milyonları ilgilendiren düzenlemeler yapılacak
"Bu anlatılanların hepsi yalan.”

Gökhan Güney eski gelininin iddialarının tamamının asılsız olduğunu belirterek "Bu anlatılanların hepsi yalan. Bu insan hasta. Evler varmış, öyle bir şey yok. Eğer sekiz tane ev varsa, derler ya “Giderim Taksim Meydanı'nda kendimi asarım”. Yemin ediyorum öyle bir şey yok." sözleriyle isyan etti. Oğlunun vefatından önce eşi Ece Güney'e bir daire bıraktığını anlatan Gökhan Güney "Ona bir tane daire bıraktı. Onu da satmasın diye teyzesinin üstüne bırakmıştı. Teyzesini zorlayarak almış elinden, sattırmış. Sattırdıktan sonra da parayı kumarda yemiş." dedi.

Gökhan Güney’den şantaj açıklaması…