6 Şubat'ta Kahramanmaraş merkezli meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerde birçok bina yerle bir oldu, depreme uykuda yakalanan binlerce vatandaş enkaz altında kaldı. 11 kentte büyük hasara neden olan depremde Adıyaman'da enkaz altında kalan isimlerden birisi de 12 yaşındaki Cihan Emir Parlak oldu. Parlak, depremin 62'nci saatinde enkazdan sağ olarak kurtarıldı ancak iki bacağını kaybetti.

50 yıldan fazla esaret altında olan katil balina Lolita, serbest kalacak 50 yıldan fazla esaret altında olan katil balina Lolita, serbest kalacak

CİHAN EMİR HAYATINI KAYBETTİ

Bina enkazından 'futbol sohbeti' eşliğinde çıkarılan Cihan Emir Parlak’tan kötü haber geldi. 12 yaşındaki fanatik Galatasaraylı Cihan Emir, hayatını kaybetti. Galatasaray Spor Kulübü, minik taraftarla ilgili bir başsağlığı mesajı yayınladı.

Resmi hesaptan yapılan paylaşımda, “Depremden sağ olarak kurtulan ve Galatasaray sevgisiyle içimizi ısıtan Cihan Emir Parlak’ın, vefat ettiğini derin bir üzüntüyle öğrendik. Genç taraftarımıza Allah’tan rahmet, sevenlerine başsağlığı dileriz. Seni hep gülen yüzünle hatırlayacağız Cihan…” ifadeleri yer aldı.

GALATASARAYLI FUTBOLCULARLA GÖRÜŞMÜŞTÜ

Ankara'daki Etlik Şehir Hastanesi'nde tedavi altına alınan 12 yaşındaki Galatasaraylı Cihan Emir, ünlü futbolcularla moral görüşmeleri gerçekleştirmişti. Cihan, Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur, futbolcular Fernando Muslera ve Kerem Aktürkoğlu ile telefonda görüşmüş, Dursun Özbek'e İstanbul'a gelip Fenerbahçe maçını tribünde izlemek istediğini söylemişti. Dursun Özbek de Cihan'a, "Fenerbahçe maçına sizi getireceğim, şampiyonluk maçı olacak" şeklinde cevap vermişti.

Eski futbolcu Tanju Çolak ise Cihan'ı hastanede ziyaret ederek imzalı forma hediye etmişti.