ABD’de bir damat, balayına çıktığı eşini otel odasında bırakıp bir hayat kadını ile buluşmaya gitti. Polisin tuzağına düşen damat, fuhuş operasyonuyla gözaltına alındı.

SONDAKİKA Yaşlı hastaya kötü davranıp video çeken 4 kişi tutuklandı SONDAKİKA Yaşlı hastaya kötü davranıp video çeken 4 kişi tutuklandı
ABD'nin Florida eyaletinde Paul Turovsky (34), polisin düzenlediği fuhuş operasyonunda yakalanan 176 kişiden biriydi. Ancak onu diğerlerinden ayıran ve dünya medyasında haber olmasına neden olan farklı bir durumu vardı. Turovsky, yakalandığı sırada balayındaydı. Eşi ile bir otelde kalıyordu. Eşinin uyumasını fırsat bildi. Bir reklam aracılığıyla ulaştığı hayat kadınıyla mesajlaştı. Buluşmaya gitti. Ancak karşısında dedektifleri buldu.

'BOŞA ONU' ÇAĞRISI

Operasyona liderlik eden emniyet biriminden şef Chad Chronister, düzenlediği basın toplantısında "Düğün davetlisi olarak merak ediyorum. Acaba verdiğim düğün hediyelerini geri istemek için geç kalmış sayılır mıyım?" dedi. Turovsky'nin eşi, balayı otelini terk etti. Ancak boşanma davası açıp açmadığı bilinmiyor. Ülke çapında kadına boşanmak istemesi durumunda yardım edileceğine dair birçok kurum ve hukuk bürosundan vaatler yağdı.