Nazilli'de devrilen traktörün altına kalan şahıs yaralı kurtuldu Nazilli'de devrilen traktörün altına kalan şahıs yaralı kurtuldu

Toplantı, Meclis Başkanı Hakkı Gözlüklü’nün Meclis oturumunu açması ile başladı. Gözlüklü, üretim ve ihracatın geliştirilmesine yönelik yürütülen çalışmalar, yeni vergi yasa tasarısından beklentiler, sürdürülebilir ekonomi için kısa, orta ve uzun vadede atılması gereken adımlar konusunda değerlendirmelerde bulundu.

Toplantının devamında konuşmasını gerçekleştiren Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Maraş, Oda mizanı, gelir-gider ve nakit durumunu değerlendirdikten sonra Odanın 2024 Haziran ayı faaliyetleri hakkında bilgilendirmede bulundu.

Konuk sunumlarında; Ege Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (ESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Sibel Zorlu ‘’Yatırım Zirvesi Tanıtımı’’ ile ilgili bilgilendirme sunumu gerçekleştirdi. KOSGEB Aydın İl Müdürü Sadullah Dülger ise ‘’Yeşil Sanayi ve Dijital Destek Programları’’ hakkında üyeleri bilgilendirdi.

Haziran ayı meclis toplantısı, Meclis Üyelerinin güncel konular üzerinde değerlendirme yapmalarının ardından dilek ve temenniler bölümü ile sona erdi.