2019 yılında ABD Michigan'da 25 yaşındaki kuaför Kevin Bacon ile arkadaşlık uygulamasında tanışan Mark Latunski, işlediği vahşi cinayeti itiraf etti. Latunski, Bacon'ı vahşice öldürüp ardından yamyamlık yaptığını söyledi.

Posta.com.tr - 2019 yılında Michigan'da 53 yaşındaki Mark Latunski, 25 yaşındaki kuaför Kevin Bacon ile arkadaşlık uygulamasında tanıştı. Bacon'ı evine çağıran Latunski, genç adamı vahşice öldürüp vücudunu parçalara ayırdı ve mutfağında pişirip yedi. 

Noel arifesinde davetli olduğu bir kahvaltıyı kaçıran ve kendisine ulaşılamayan Bacon için soruşturma başlatıldı. Polis, Bacon'ın bir süpermarketin otoparkında bulunan motorunun izini sürdü. 

Polisler, 28 Aralık 2019'da Bacon'ın GPS verilerinin Latunski'nin evinde son bulduğunu fark etti. Gözaltına alınan Latunski, Bacon'ın ölümüyle ilgili bir şey bilmediğini söylemişti. 

Tutuklu olduğu süre boyunca akıl sağlığının yerinde olmadığını savunan Latunski, davası başlamadan önce savunmasını değiştirdi. 

HER ŞEYİ İTİRAF ETTİ

Elde edilen bilgilere göre Latunski'nin avukatı, akıl hastalığı geçmişi olduğu için suçunu kabul etmemesini istedi. Ancak davasına sayılı günler kala Latunski, ifadelerini değiştirdi ve Bacon'ı öldürüp yediğini itiraf etti. 

Katil, Bacon'ı önce sırtından bıçakladı. Ardından vücudunu parçalara ayırdı ve bir kısmını mutfağında pişirip yedi. Cesedin kalan kısımlarını ise garajına götürdü.

Müebbet cezasıyla karşı karşıya kalan ve 18 Ekim'de davası görülecek olan Latunski, cinayet ve yamyamlıktan yargılanacak.