Türkiye’nin en büyük kamu bankalarından Ziraat Bankası, 15 Mayıs’ta sona erecek bir kampanyaya katılan müşterilerine bin TL hediye edileceğini duyurdu. Peki, başvuru şartları neler? İşte ayrıntılar…

Gıdadan teknolojiye, tatilden akaryakıta kadar birçok konuda kampanya düzenleyerek müşterilere hediye puan, indirim ve artı taksit gibi imkânlar sunan Ziraat Bankası, nisan ve mayıs ayları kapsamında düzenlediği birtakım kampanyaların sonuna geldiğini duyurdu.

Bu kapsamda, düzenlenen kampanyalardan birinin 15 Mayıs’ta biteceğini duyuran banka, kampanyaya katılım sağlayanların hesaplarına bin TL yatırılacağını paylaştı.

Buna göre, Vestel mağazalarından veya vestel.com.tr'den Bankkart'ın kredi kartı veya banka kartı özelliği ile tek seferde yapılacak 10 bin lira ve üzeri peşin/taksitli ilk alışverişe 500 lira Bankkart Lira ve farklı günde yapılacak ikinci 10 bin lirave üzeri alışverişe 500 lira Bankkart Lira, toplam bin liraBankkart Lira verilecek.

img-0211.jpeg

ZİRAAT BANKASI BİN TL KAMPANYA DETAYLARI

Kampanya 15 Mayıs 2024’e kadar geçerli olacak. Kampanyaya Bankkart Mobil'den, bankkart.com.tr'den veya SMS ile katılmak ve SMS ile katılmak için ise Ziraat Bankası’nda kayıtlı cep telefonunuzdan VESTEL yazarak 4757'ye SMS gönderilmesi gerekecek.

Girişimcilik destekleri arttı... Üst limit 2 milyon TL’ye çıktı Girişimcilik destekleri arttı... Üst limit 2 milyon TL’ye çıktı

Kampanyadan Bankkart Lira kazanılabilmesi için alışverişlerin Bankkart POS cihazlarından yapılması yeterli olacak.

Kampanya Bankkart ile anlaşmalı Vestel bayilerinde geçerliolacak. Vestel bayilerinde Bankkart POS'undan yapılmayan işlemler kampanya kapsamında yer almayacak.

Kampanya şartlarını yerine getiren müşterilerimizin kartlarına Bankkart Lira tutarı anında yansıyacak.

Bir müşteri kampanya dönemi boyunca en fazla bin lira Bankkart Lira kazanabilecek.

Kampanya müşteri bazında gerçekleşecek ve bir müşteri kampanyadan yalnızca iki kez ödül kazanabilecek.

Kampanya kapsamında kullanılmayan Bankkart Liralar 31Mayıs 2024 tarihinde geri alınacak.