Ekranların fenomen dizisi 'Yargı'nın üçüncü sezonu da reytingleriyle kanalın yüzünü güldürüyor. Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği dizisinin kadrosuna 4 yeni oyuncu katıldı.

1-013.jpgSermet Yeşil

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın aktardığına göre; Kanal D'nin fenomen projesine Alican Yücesoy polis memuru ‘Fırat’ karakteriyle, Naşit Özcan başsavcı ‘Ertuğrul’ karakteriyle, Ayşegül Cengiz başsavcının kalemi ‘Asiye’ karakteriyle ve Sermet Yeşil de Metin Amirin yerine gelen ‘Kubilay Amir’ karakteriyle dahil olacak.

1-014.jpgAlican Yücesoy

Haluk Levent'i dolandırıcılıkla suçlamıştı! Deniz Akkaya'ya 3,5 yıla kadar hapis talebi Haluk Levent'i dolandırıcılıkla suçlamıştı! Deniz Akkaya'ya 3,5 yıla kadar hapis talebi

Bu karakterlerin dizinin hikayesine nasıl bir yön vereceği ise şimdiden merakla bekleniyor.

1-015.jpgAyşegül Cengiz

Sema Ergenekon’un usta kaleminin Ali Bilgin rejisiyle buluştuğu dizinin başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz yer alırken onlara Uğur Polat, Cezmi Baskın, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arif Pişkin, Arda Anarat, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Ulvi Kahyaoğlu, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan, Merve Ateş, Gece Işık Demirel, Duygu Serin, Tolga Canbeyli ve Alican Altun Onur Tekin gibi usta ve genç isimler eşlik ediyor.