Yoksulluk sınırı bir yılda 28 bin liradan fazla arttı! Yoksulluk sınırı bir yılda 28 bin liradan fazla arttı!

Artan fiyatlar yapılan zamlar derken vatandaş ay sonunu getiremiyor hal böyle olunca nakit para bulmak için bir arayışına giriyorlar. Bu bankadan vatandaşın yüzünü güldürecek bir kampanya haberi daha geldi. Detaylar haberimizde…banka

AYDA 3 BİN TL KREDİ ÖDEYEBİLEN HEMEN BAŞVURSUN! 45 BİN TL ÖDEME YATACAK

Türkiye'nin ekonomik gelişimi oldukça sıkıntılı bir mali sürece yol açtı. Kişilerin gelirleriyle giderlerini karşılayamaması durumunda maddi sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bu sorunun çözümü mevcut nakit kaynakları ile mümkündür.

Bu durum son dönemde bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarını da gündeme getirdi. Bu ihtiyaç kredisi kampanyalarından yararlanan herkes, maddi durumunu belli ölçüde de olsa iyileştirme olanağına sahip oluyor.

KREDİ FAİZLERİ HIZLA ARTIYOR!

Ekonomik gelişmeyle birlikte tüketici kredisi faiz oranları da hızla arttı. Aylık ihtiyaç kredisi faiz oranları tüm bankalar için değişmeyerek %5-6 seviyesinde kalıyor. Bu da toplam maliyetin çok yüksek olduğunu gösteriyor. Garanti BBVA, bu piyasa koşullarında müşterilerine biraz daha düşük maliyetlerle ihtiyaç kredisi sunmaya devam ediyor. Bu nedenle Garanti BBVA tüketici kredisi kampanyası sorgulanıyor.

GARANTİ BBVA İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Garanti BBVA'dan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen herkes bankayla iletişime geçerek çok cazip koşullarla para alabiliyor. Bankalar belirli kurallara göre müşterilerine ihtiyaç kredisi sağlamaktadır.

Garanti BBVA kampanyasında müşteriler aylık %4,39 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Bu faiz oranı, halihazırda bankacılık piyasasında ihtiyaç kredisi faiz oranları arasında en düşük olanlardan biri olup, müşterilere önemli maliyet avantajları sağlamaktadır. Seçeneği az olan müşteriler için bu uygun finansal durumda ihtiyaç kredisi kullanmak büyük bir avantaj sağlıyor. Garanti BBVA'nın hazırladığı ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşteriler 36 aya varan vadelerle ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Bu maksimum süreyi Garanti BBVA değil BDDK belirler. Bademlerde 36 aya kadar vade 50.000 TL ile sınırlıdır. İhtiyaç kredisi 50.000 TL'den 100.000 TL'ye kadar maksimum 24 ay vade ile kullandırılabilmektedir. Müşterinin ihtiyaç kredisi limitinin 100.000 TL'yi aşması durumunda maksimum vade 12 ayı geçemez.

MALİYET HESAPLAMASI

Garanti BBVA'dan ihtiyaç kredisi kullananlar için maliyet tablosu yayınladık. Yapılan hesaplamalara göre müşteriler 36 ay vadeli ve aylık 3.000 TL ödemeli 45.438 TL tutarında ihtiyaç kredisi kullanabilecek. 108.000 TL tutarındaki ihtiyaç kredisi 36 ay sonra geri ödenecek. Mevcut faiz oranı %4,39'dur.