TEKNOFEST Girişim Programı düzenlenen bir törenle tanıtıldı. Törende programa katılan girişimler, hikayelerini anlattı. Program kapsamında, eğitim ve mentorluk verilecek girişimlere maddi destek de sağlanacak.

Kuzenini bıçakla öldüren sanık: Tabancayla öldürmediğim için pişmanım Kuzenini bıçakla öldüren sanık: Tabancayla öldürmediğim için pişmanım
TEKNOFEST Girişim Programı tanıtımı Ataşehir’de bulunan bir otelde gerçekleştirildi. TEKNOFEST yarışmalarında dereceye giren ve Girişim Programı’na seçilen birinci dönem girişimleri programda tanıtıldı. Program kapsamında girişimlerini kuranlar ve kurmak isteyenlere eğitim ve maddi destek de verilecek. 

Girişimlerin hikayelerinin anlatıldığı tanıtım programına, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı, TEKNOFEST İcra Kurulu Başkanı Mehmet Fatih Kacır, T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı, TEKNOFEST Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, T3 Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Bayraktar ve çok sayıda girişimci katıldı. Bu yıl ilk defa düzenlenen TEKNOFEST Girişim Programı’nda Selçuk Bayraktar bir sunum yaparak gençlere tavsiyelerde bulundu.  

"TÜRKİYE BÜYÜK İDDİALARI OLAN BİR ÜLKE"