Google ikinci el otomobil ilanı işine giriyor! Google ikinci el otomobil ilanı işine giriyor!
Teknolojinin gelişmesiyle birlikte birçok alışkanlığın da şekil değiştirdiği bir gerçek. Öyle ki yakın sayılabilecek bir zamana kadar müzikseverler, müzik dinleyebilmek için MP3 çalarlarına ya da telefonlarına indirdikleri şarkıları tercih eder ve bu playlistleri belirli aralıklar güncelleyerek sevdikleri şarkıları takip ederlerdi.

Bununla birlikte müzik platformlarının gelişmesi ve internetin yaygınlaşması sayesinde, artık neredeyse kimsenin telefonuna müzik depolamadığını söyleyebiliriz. Bunun yerine müzik platformunun uygulamasını indirmek ve istenilen şarkıyı anlık olarak dinleyebilmek mümkün. İşte bu uygulamaların en popülerlerinden biri olan Spotify, bugünlerde oldukça ilginç bir gelişmeyle gündemde.

Geçtiğimiz haftalarda paylaşılan Spotify’ın 2022 yılında en çok dinlenenleri listesine göre, listenin bir numarasında olan Uzi’nin son albümü El Chavo, şu an itibariyle platformda erişim sıkıntısı yaşıyor. Üstelik El Chavo isimli albümün de tüm albümler içerisinde en çok dinlenen albüm olduğunu belirtelim. Peki bu erişim sıkıntısı neden kaynaklanıyor?

Bu konuya ilişkin henüz tek açıklama sanatçı Uzi’den geldi. Instagram üzerinden yaptığı açıklamada, “Albümün neden kaldırıldığını bilmiyorum, öğrenip yazcam” ifadesini kullanan Uzi henüz bu konuya ilişkin yeni bir bilgi vermezken, Spotify cephesinden de henüz bir açıklama gelmedi. Ancak gün içerisinde her iki taraftan da bilgi verilmesi ve bu durumun geçici mi yoksa kalıcı mı olduğunun anlaşılması bekleniyor.