Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda açıklamalarda bulunuyor.Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

İşte Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları:
Akçakale sınırında şehit olan askerlerimize rahmet diliyorum. Şehitlerimizin kanı yerde kalmadı, bırakmamaya da devam edeceğiz. Nerede aklınıza terör bölgesi geliyorsa orada bizler Mehmetçiğimizle varız, var olmaya devam edeceğiz. Elim Trafik kazasında hayatını kaybeden Ahmet Çalık'a Allah'tan rahmet diliyorum.

Ekonomide milletimize verdiğimiz sözü yerine getirmek için yapılan düzenlemeler inşallah yasalaşacak. Ülkemizi Türkiye modeli ile dünyanın en büyük 10 ekonomisi arasına sokma hedefimize kararlılıkla devam ediyoruz. Yapılan yatırımlara, başlatılan güzel işlere, reformlara destek vermek yerine üzerine beton dökenlerin iplerinin kimin elinde olduğunu bilmek için alim olmaya gerek yok. AK Parti 20 yıllık geçmişi habislerle savaşarak geçmiştir. Önümüze hangi engellerin çıkarıldığı daha dün gibi gözümüzün önündedir.